O ZÁVODU


Jsme sportovní nadšenci a Rataje nad Sázavou nám učarovaly svojí nádhernou krajinou. Co z tohoto spojení mohlo vzniknou? Závod "Běh na Kamenný stůl".

Psal se rok 2016, když se tento závod odběhl poprvé. V té době se jednalo pouze o malý místní závod, který byl pořádán pro zábavu a podporu zdravého životního stylu. Nicméně postupem času se běh na Kamenný stůl stal stále populárnější a začal přitahovat nejen místní běžce, ale i účastníky z celého okolí. Od té doby si našel své příznivce a díky narůstajícímu zájmu, jeho tradice pokračovala až do současnosti. Každý rok se startuje na místním zámku a trať vede k památce Kamenný stůl.

Naše akce je určena pro všechny, kteří milují běh, chtějí si vyzkoušet své síly a zároveň se kochat zdejší krajinou. Nezáleží na tom, zda jste profesionální běžci nebo jen občasní nadšenci, každý je u nás vítán.

Tato krásná a náročná trasa je oblíbená nejen mezi běžci, ale i turisty, kteří si chtějí vychutnat krásy okolní přírody. Naším cílem je spojit běh a ukázat krásy, které Rataje mohou nabídnout. Proto jsme se rozhodli, že závod bude mít kromě hlavní trasy pro dospělé také kratší variantu pro děti a jejich rodiče.

Vytvořte si webové stránky zdarma!